Systemy smart-home – czy warto w nie inwestować?

Systemy inteligentnego wyposażenia wnętrz zyskują coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Rynek takich rozwiązań w kraju jest wyceniany na ok. 100 mln zł. Jak pokazują statystki, Polaków najbardziej interesują systemy związane z oszczędnością energii czy bezpieczeństwem. Smart-home to zespoły inteligentnych urządzeń, które komunikując się ze sobą zarządzają funkcjami domu. Posiadając aplikację mobilną, możemy sterować naszymi sprzętami domowymi będąc w dowolnym miejscu na świecie. Z dużej odległości możemy zadbać o ogród, a także zwiększać bądź zmniejszać temperaturę pomieszczeń. Nie trzeba też się obawiać pozostawienia włączonego żelazka czy piekarnika, bo nawet będąc tysiące kilometrów od domu możemy wyłączyć pozostawione sprzęty.

Często możemy spotkać się z opinią, że inteligentne domy to droga przyjemność. Jednak jest to błędne przekonanie, ponieważ zestaw startowy możemy kupić już za ok. 2 tys. zł. Warto mieć na uwadze to, iż coraz nowsze technologie dają nie tylko wygodę, ale przede wszystkim oszczędność oraz bezpieczeństwo.

Pozdrawiamy,

Grupa ,,Citihaus’’

http://mojafirma.infor.pl/nieruchomosci/wykonczenie-wnetrz/nowosci-na-rynku/749189,Systemy-smart-home-do-czego-sluza.html

E-mail: biuro@citihaus.pl

http://www.citihaus.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s