Jak urządzić biuro korporacji?

Ostatnie lata pokazują, że pracodawcy stawiają na komfort pracy swoich pracowników. Zadowolenie osób pracujących przekłada się na ich większą skuteczność dla pracodawcy. To w jaki sposób urządzone jest biuro ma również ogromne znacznie.

Pierwszym rozwiązaniem, dzięki któremu pracownicy mogliby poczuć się swobodniej jest wspólna przestrzeń do pracy, tzw. open space. Tę formę zrzeszania pracowników możemy spotkać najczęściej w większych korporacjach, jednakże zaczyna korzystać z niej coraz więcej mniejszych firm. Ma to zapewnić łatwość organizacji pracy, elastyczność przemeblowania, usprawnienie komunikacji między pracownikami itp.

Kolejnym zadowalającym trendem jest Co-Working. Pomysł ten ma za zadanie skupiać grupę ludzi pracujących przy danym projekcie, aby mogli oni wymieniać się swoimi przemyśleniami oraz opiniami. Jak wiadomo, poczucie swobody ma duże znaczenie, dlatego pracodawcy coraz częściej urządzają biura tak, by nie kojarzyły się ze stylem korporacyjnym, a były urządzone w klimacie bardziej „domowym”.

Strefa relaksu- kolejna rzecz, jaką zaczynają powoli wprowadzać przedsiębiorcy. Coraz więcej zatrudnionych osób może liczyć na kilkuosobowy stół z wygodnymi krzesłami, ekspres do kawy, kuchenka czy nawet stół do bilarda.

Ważne jest nadto, nowoczesne i funkcjonalne biuro, ponieważ dzięki niemu zwiększa się efektywność prac naszego pracownika, a zarazem przynosi korzyść pracodawcy.

Pozdrawiamy

Grupa ,,Citihaus’’

Źródło: https://wgn.pl/artykuly/raporty-i-opinie-o-rynku/22337,nowoczesne-i-funkcjonale-biuro-korporacji-jak-je-urzadzic.html

E-mail: biuro@citihaus.pl

http://www.citihaus.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s