Condo-apartamenty coraz bardziej popularne w Polsce!

Condo to skrót od słowa condominium i oznacza system własności nieruchomości, popularny głównie za granicą, w którym osoby prywatne są właścicielami poszczególnych lokali w budynku oraz udziału we własności części wspólnych, które są przez inwestorów zarządzane pod wynajem. Od niedawna system ten zaczął funkcjonować również w Polsce.

Polscy inwestorzy, widząc dynamiczny rozwój condo-hoteli zaczęli chętniej inwestować w apartamenty zarządzane pod wynajem. System ten ukierunkowany jest na minimalizację ryzyka oraz maksymalizację przychodów, dlatego też najczęściej takie inwestycje powstają w miejscowościach wypoczynkowych, bowiem są to właśnie regiony, w których istnieje pewność, iż popyt na wynajem apartamentów nie zmaleje.

Popularność condo-apartamentów wzrasta nadto w dużych miastach, gdzie coraz więcej odwiedzających je ludzi decyduje się na wynajem apartamentu od osoby prywatnej, nie szukając już okazji w modnych hotelach. Jest to z pewnością dobra opcja dla ludzi ceniących sobie prywatność. System condo rozwija się w zaskakującym tempie, dlatego warto pomyśleć o inwestycji i przejrzeć regionalne oferty.

Pozdrawiamy

Grupa ,,Citihaus’’

Źródło: https://wgn.pl/artykuly/raporty-i-opinie-o-rynku/22233,condo-apartamenty-lepsza-inwestycja-niz-lokata.html

E-mail: biuro@citihaus.pl

http://www.citihaus.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s